Product_Category
射频开关
制造商
WITHWAVE CO LTD
类型
IC RF SWITCH SP10T 18GHZ
封装
Packages
散装
RoHS
NO
价格
$884.0000
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | WITHWAVE CO LTD |
| 系列 | - |
| 包裹 | 散装 |
| 产品状态 | ACTIVE |
| 包装/箱 | Module |
| 电路 | SP10T |
| 射频型 | General Purpose |
| 工作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 5V |
| 插入损耗 | 9dB |
| 频率范围 | 10kHz ~ 18GHz |
| 测试频率 | 18GHz |
| 隔离 | 30dB |
| IIP3 | 59dBm |