Product_Category
射频接收器
制造商
Circuit Design
类型
RF RX MODULE ISM 863 MHZ
封装
Packages
散装
RoHS
YES
价格
$106.0000
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | Circuit Design |
| 系列 | - |
| 包裹 | 散装 |
| 产品状态 | ACTIVE |
| 特征 | 15ch Multichannel Audio Modules |
| 灵敏度 | -92dBm |
| 调制或协议 | FM |
| 工作温度 | 0°C ~ 50°C |
| 电压 - 电源 | 3V ~ 5V |
| 当前-接收 | 45mA |