Product_Category
射频开关
制造商
Radiall USA, Inc.
类型
IC RF SWITCH SPDT 18GHZ
封装
Packages
散装
RoHS
YES
价格
$668.4000
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | Radiall USA, Inc. |
| 系列 | RAMSES |
| 包裹 | 散装 |
| 产品状态 | ACTIVE |
| 包装/箱 | Module |
| 阻抗 | 50Ohm |
| 电路 | SPDT |
| 射频型 | General Purpose |
| 工作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 10.2V ~ 13V |
| 插入损耗 | 0.5dB (max) |
| 频率范围 | 0Hz ~ 18GHz |
| 测试频率 | 18GHz |
| 隔离 | 60dB (min) |