Product_Category
射频屏蔽
制造商
3G Shielding Specialties
类型
RF SHIELD, 1.559"X1.559"
封装
Packages
条
RoHS
YES
价格
$4.6100
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | 3G Shielding Specialties |
| 系列 | - |
| 包裹 | 条 |
| 产品状态 | ACTIVE |
| 安装类型 | Surface Mount |
| 类型 | CAN |
| 总长 | 1.559" (39.60mm) |
| 通风 | Non-Vented |
| 宽度 - 整体 | 1.559" (39.60mm) |
| 整体高度 | 0.276" (7.00mm) |