Product_Category
射频屏蔽
制造商
3G Shielding Specialties
类型
RF SHIELD, 0.65"X0.65"
封装
Packages
条
RoHS
YES
价格
$1.9600
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | 3G Shielding Specialties |
| 系列 | - |
| 包裹 | 条 |
| 产品状态 | ACTIVE |
| 安装类型 | Solder |
| 类型 | CAN |
| 总长 | 0.650" (16.51mm) |
| 通风 | Vent Holes in Pattern |
| 宽度 - 整体 | 0.650" (16.51mm) |
| 整体高度 | 0.142" (3.61mm) |