Product_Category
射频屏蔽
制造商
Masach
类型
32.9 X 24.4 X 4MM TWO-PIECE DRAW
封装
Packages
托盘
RoHS
YES
价格
$2.1500
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | Masach |
| 系列 | Drawn-Seamless EMI/RFI Shields |
| 包裹 | 托盘 |
| 产品状态 | ACTIVE |
| 安装类型 | Snap Fit |
| 类型 | Cover |
| 总长 | 1.295" (32.90mm) |
| 通风 | Non-Vented |
| 宽度 - 整体 | 0.961" (24.40mm) |
| 整体高度 | 0.157" (4.00mm) |