Product_Category
射频屏蔽
制造商
Leader Tech Inc.
类型
RF SHIELD 1" X 1" THROUGH HOLE
封装
Packages
散装
RoHS
YES
价格
$22.3700
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | Leader Tech Inc. |
| 系列 | - |
| 包裹 | 散装 |
| 产品状态 | ACTIVE |
| 安装类型 | Through Hole |
| 类型 | Shield, 2-Piece |
| 总长 | 1.000" (25.40mm) |
| 通风 | Non-Vented |
| 宽度 - 整体 | 1.000" (25.40mm) |
| 整体高度 | 0.800" (20.32mm) |