Product_Category
射频探测器
制造商
Mini-Circuits
类型
POWER DETECTOR/ SMA/ ROHS MSL3
封装
Packages
托盘
RoHS
YES
价格
$118.8200
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | Mini-Circuits |
| 系列 | - |
| 包裹 | 托盘 |
| 产品状态 | ACTIVE |
| 包装/箱 | Module, SMA Connectors |
| 安装类型 | Chassis Mount |
| 频率 | 10MHz ~ 8GHz |
| 射频型 | General Purpose |
| 电压 - 电源 | 4.5V ~ 5.5V |
| 输入范围 | 18dBm |
| 供电 | 100 mA |