Product_Category
模块
制造商
Mornsun
类型
ISOLATED UART/SPI T TO CAN MODUL
封装
Packages
管子
RoHS
YES
价格
$18.6200
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | Mornsun |
| 系列 | - |
| 包裹 | 管子 |
| 产品状态 | ACTIVE |
| 包装/箱 | 24-DIP Module, 17 Leads |
| 功能 | Converter |
| 界面 | SPI, UART |
| 工作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 3.15V ~ 3.45V |
| 协议 | CANbus |
| 供电 | 40 mA |