Product_Category
RFID 应答器、标签
制造商
Texas Instruments
类型
RFID TAG R/W 13.56MHZ INLAY
封装
Packages
卷带式 (TR)
RoHS
YES
价格
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | Texas Instruments |
| 系列 | Tag-it™ HF-I Plus Rectangle Inlays |
| 包裹 | 卷带式 (TR) |
| 产品状态 | OBSOLETE |
| 尺寸/尺寸 | 2.992" L x 1.772" W (76.00mm x 45.00mm) |
| 风格 | Inlay |
| 频率 | 13.56MHz |
| 内存类型 | Read/Write |
| 工作温度 | -25°C ~ 70°C |
| 技术 | Passive |
| 标准 | ISO 15693, ISO 18000-3 |
| 可写内存 | 2kb (User) |