Product_Category
射频放大器
制造商
RFMD
类型
IC RF AMP GP 0HZ-3.5GHZ
封装
Packages
切带 (CT)
RoHS
NO
价格
$362.5800
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | RFMD |
| 系列 | - |
| 包裹 | 切带 (CT) |
| 产品状态 | OBSOLETE |
| 包装/箱 | 3-CSMD |
| 安装类型 | Surface Mount |
| 频率 | 0Hz ~ 3.5GHz |
| 射频型 | General Purpose |
| 获得 | 14dB |
| 测试频率 | 2.14GHz |