Product_Category
模块
制造商
Multi-Tech Systems, Inc.
类型
CONVERTER EMBEDDED SOCKETSLIC
封装
Packages
散装
RoHS
NO
价格
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | Multi-Tech Systems, Inc. |
| 系列 | SocketSLIC® |
| 包裹 | 散装 |
| 产品状态 | OBSOLETE |
| 包装/箱 | Module |
| 功能 | Converter |
| 界面 | SPI, UART |
| 工作温度 | 0°C ~ 40°C |
| 电压 - 电源 | 5V |
| 供电 | 100 mA |