Product_Category
延迟线
制造商
Susumu
类型
IND DELAY LINE 3.0NS 1 OHM SMD
封装
Packages
散装
RoHS
YES
价格
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | Susumu |
| 系列 | GL2L |
| 包裹 | 散装 |
| 产品状态 | OBSOLETE |
| 宽容 | -0.5/+0.1 nS |
| 包装/箱 | 16-SOIC (0.239", 6.06mm Width) |
| 安装类型 | Surface Mount |
| 工作温度 | -25°C ~ 85°C |
| 直流电阻(DCR) | 1Ohm Max |
| 阻抗 | 50 Ohms |
| 延迟时间 | 3 ns |
| 当前的 | 100 mA |