Product_Category
射频放大器
制造商
TMY Technology Inc.
类型
IC RF AMP 5G 20GHZ-40GHZ
封装
Packages
散装
RoHS
NO
价格
$3,600.0000
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | TMY Technology Inc. |
| 系列 | - |
| 包裹 | 散装 |
| 产品状态 | ACTIVE |
| 安装类型 | Chassis Mount |
| 频率 | 20GHz ~ 40GHz |
| 射频型 | 5G |
| 电压 - 电源 | 12V |
| 获得 | 17dB |
| 供电 | 110mA |
| 噪声系数 | 7dB |
| P1分贝 | 3dBm |