Product_Category
可调电感器
制造商
Premo S.L.
类型
3DCoil Surface Mount RFID Transp
封装
Packages
托盘
RoHS
NO
价格
$7.0000
| 类型 | 描述 |
| 制造商 | Premo S.L. |
| 系列 | - |
| 包裹 | 托盘 |
| 产品状态 | ACTIVE |
| 包装/箱 | Nonstandard |
| 尺寸/尺寸 | 0.669" L x 0.614" W (17.00mm x 15.60mm) |
| 安装类型 | Surface Mount |
| 高度 | 0.157" (4.00mm) |
| 问@频率 | 25 @ 125kHz |
| 电感 | 2.47 mH |